warszawa - wilanów

ognisko muzyczne

Program  nauki  w  Ognisku  Muzycznym  nie  jest  ustalony  odgórnie,  nie  ma  też określonej ilości i częstotliwości  zajęć - wszystko  zależy  od  indywidualnych  potrzeb i oczekiwań. Nauka w Ognisku Muzycznym umożliwia udział w indywidualnych zajęciach gry na wybranym instrumencie.

SZKOŁA MUZYCZNA LMC

ZAJĘCIA

Nauka  w  Szkole  Muzycznej  i  w  Ognisku  Muzycznym   odbywa   się   na  podstawie  umowy o kształcenie zawieranej z Rodzicami ucznia na okres jednego roku szkolnego. Umowa określa wszystkie szczegóły dotyczące organizacji pracy, odwoływania zajęć, etc. Umowę należy podpisać przed rozpoczęciem pierwszych zajęć. Tylko podpisanie umowy gwarantuje rezerwację miejsca w nowym roku szkolnym!

Szkoła Muzyczna

Szkoła Muzyczna zapewnia najpełniejsze kształcenie muzyczne polegające na realizacji programu nauczania przygotowującego uczniów do kontynuowania nauki i osiągnięcia profesjonalnego wykształcenia muzycznego. Szkoła Muzyczna LMC prowadzi zajęcia w dwóch cyklach 6-letnich:

Szkoła Muzyczna I stopnia:

• klasa 1: Instrument (2x30min tyg.) + kształcenie słuchu (1x60min tyg.) + rytmika (1x60 min. tyg.)

• klasa 2: Instrument (2x30min tyg.) + kształcenie słuchu (1x60min tyg.) + rytmika (1x60 min. tyg.)

• klasa 3: Instrument (2x30min tyg.) + kształcenie słuchu (1x60min tyg.) + rytmika (1x60 min. tyg.)

• klasa 4: Instrument (2x45min tyg.) + kształcenie słuchu (1x60min tyg.) + audycje muzyczne (1x60 min. tyg.)

• klasa 5: Instrument (2x45min tyg.) + kształcenie słuchu (1x60min tyg.) + audycje muzyczne (1x60 min. tyg.)

• klasa 6: Instrument (2x45min tyg.) + kształcenie słuchu (1x60min tyg.) + audycje muzyczne (1x60 min. tyg.)

Nauka w Szkole Muzycznej I stopnia kończy się egzaminem dyplomowym.

Szkoła Muzyczna II stopnia:

• klasa 1: Instrument (2x45min tyg.) + kształcenie słuchu (1x60min tyg.) + literatura muzyczna (1x60 min. tyg.)

• klasa 2: Instrument (2x45min tyg.) + kształcenie słuchu (1x60min tyg.) + literatura muzyczna (1x60 min. tyg.)

• klasa 3: Instrument (2x45min tyg.) + kształcenie słuchu (1x60min tyg.) + historia muzyki (1x60 min. tyg.) + harmonia (1x60 min. tyg.)

• klasa 4: Instrument (2x45min tyg.) + kształcenie słuchu (1x60min tyg.) + historia muzyki (1x60 min. tyg.) + harmonia (1x60 min. tyg.)

• klasa 5: Instrument (2x45min tyg.) + kształcenie słuchu (1x60min tyg.) + historia muzyki (1x60 min. tyg.) + harmonia (1x60 min. tyg.) + formy muzyczne (1x60 min. tyg.)

• klasa 6: Instrument (2x45min tyg.) + kształcenie słuchu (1x60min tyg.) + historia muzyki (1x60 min. tyg.) + formy muzyczne (1x60 min. tyg.)

Nauka w Szkole Muzycznej II stopnia kończy się egzaminem dyplomowym.

Wszystkie zajęcia gry na instrumencie są zajęciami indywidualnymi, pozostałe zajęcia odbywają się w małych grupach (3-5 osób).

www.szkola-lmc.pl