SZKOŁA MUZYCZNA LMC

koncertów

uczniów

uśmiechów

Zajęcia odbywają się popołudniami od poniedziałku do piątku w budynku Szkoły La Fontaine w Warszawie. Szczegóły w zakładce KONTAKT.

Pracujący w Szkole nauczyciele są aktywnymi zawodowo muzykami z wyższym wykształceniem muzycznym, którzy prezentują znakomity poziom merytoryczny, ale także wysoką kulturę osobistą. Wszyscy mają świadomość, że uczą nie słowami, lecz całym swoim przykładem, autentycznym zaangażowaniem i pasją.

O nas

Oferujemy możliwość kształcenia muzycznego zarówno w formie całkowicie profesjonalnej, jak i amatorskiej, hobbystycznej: zawsze w miłej atmosferze.

Uczymy dzieci, które chcą rozpocząć przygodę z muzyką oraz młodzież kontynuującą naukę i  przygotowującą  się do  egzaminów  do  dalszej  edukacji muzycznej.

Doskonale rozumiemy jak ważna jest relacja pomiędzy nauczycielem i uczniem, dlatego bardzo dbamy o komfortowe warunki do pracy, a swoją uwagę przykładamy nie tylko do samej muzyki, ale także do całego rozwoju osobowości naszych podopiecznych.

szkoła muzyczna LMC

Świetne przygotowanie merytoryczne i pedagogiczne nauczycieli

Autorski program nauczania

Regularne koncerty