HARMONOGRAM WARSZTATÓW

Warsztaty zorganizowane zostaną w dwóch turnusach:

• daty wkrótce

W każdym z turnusów na uczestnika przypada 8 indywidualnych spotkań warsztatowych, po 60 minut.

Uczestnik może wziąć udział w jednym lub większej liczbie turnusów.

O WARSZTATACH

II edycja Letnich Warsztatów Pianistycznych odbędzie się latem 2024 roku i jest skierowana zarówno dla dzieci oraz młodzieży kontynuujących edukację muzyczną, jak i dla nowych uczniów. Warsztaty poprowadzi p. Agnieszka Dajcz, doświadczona pianistka oraz pedagog.

Warsztaty mają na celu zapewnienie pomocy uczniom w ćwiczeniu w trakcie przerwy wakacyjnej, uzupełnienie braków oraz utrwalenie nabytych w trakcie roku szkolnego umiejętności. Dla nowych uczniów będzie to doskonała okazja, aby rozpocząć przygodę z muzyką jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego i zapewnić sobie dobry start we wrześniu.

W programie warsztatów:

• indywidualne zajęcia gry na fortepianie,
  • indywidualne zajęcia podstaw teorii muzyki.

ZAPISY

Koszt uczestnictwa w warsztatach to 800 zł. Osobom zainteresowanym wzięciem udziału w więcej niż jednym turnusie warsztatowym przysługuje specjalna zniżka.

Potwierdzenie zapisu następuje po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym.

Zapisy możliwe są pod numerem telefonu 515 256 733 lub adresem mailowym sekretariat@szkola-lmc.pl.

LETNIE WARSZTATY PIANISTYCZNE

warszawa - wilanów